fbpx

InLei® LASH FILLER® FILLER 3 – 6 saszetek 6×1,5ml

InLei® LASH FILLER® FILLER 3 – 6 saszetek 6×1,5ml

InLei® LASH FILLER® FILLER 3 – 6 saszetek 6×1,5ml

179.99  z VAT

Kuracja LASH FILLER® – została opracowana tak, aby zapewnić długotrwały efekt i składa się z kilku etapów. Podstawę całego procesu stanowi delikatna w swojej formule tzw. trwała. Kontynuacją tego procesu jest henna opracowana specjalnie tak aby współgrać chemicznie z utleniaczem 1,5%. Końcowy proces to użycie InLei® ” FILLER 3”, który pogrubia, odżywia, zagęszcza i wzmacnia strukturę rzęs dając przy tym efekt wzmocnionego koloru i blasku na rzęsach naszej klientki. Opakowanie zawiera 6 saszetek

Na stanie

Opis

Kuracja LASH FILLER®

– została opracowana tak, aby zapewnić długotrwały efekt i składa się z kilku etapów. Podstawę całego procesu stanowi delikatna w swojej formule tzw  trwała. Kontynuacją tego procesu jest henna opracowana specjalnie tak aby współgrać chemicznie z utleniaczem 1,5%. Końcowy proces to użycie InLei® ”FILLER 3”, który pogrubia, odżywia, zagęszcza i wzmacnia strukturę rzęs dając przy tym efekt wzmocnionego koloru i blasku na rzęsach naszej klientki.

Ten oto zrewolucjonizowany produkt został w całości opracowany i testowany we Włoszech, zabieg produktem InLei® gwarantuje zagęszczane włosków rzęs średnio do 24% w ciągu 3 zabiegów, zostało to udowodnione w oparciu o testy kliniczne wykonane w prestiżowym instytucie badań w Mediolane.

Oryginala formuła produktu pozwala na dokładne wnikanie w strukturę włosa wiążąc się z włóknami kreatynowymi. Dzięki zabiegowi i właściwemu przygotowaniu rzęs z produktem In Lei® “FORM 1” oraz InLei® “FIX 2” można uzyskać długotrwały efekt oraz odżywić i zagęścić rzęsy a także zapewnić im jedwabisty wygląd.

Zabieg tym produktem, pozwala dotrzeć do cebulek włosa i w ten sposób odżywić je, oddziałuje również w następnych miesiącach po wykonaniu zabiegu.
Ponadto InLei® “FILLER 3”, wpływa pozytywnie na wzrost keratynocytów.

KRAJ PRODUKCJI 100% made in Italy
SKUTECZNOŚĆ potwierdzona klinicznie we współpracy z prestiżowym instytutem
UŻYCIE Tylko do użytku profesjonalnego. Należy dokładnie przeczytać ulotkę., Używać wyłącznie z InLei® “FORM 1” i InLei® “FIX 2”
SPOSÓB UŻYCIA: 1) Należy zaaplikowac produkt po procesie utrwalania i po użyciu henny INLEI.
2) Odmierzyć kilka kropel do osobnego pojemnika
3) Za pomocą pędzelka szybkimi ruchami zaaplikować produkt na rzęsy i brwi.
4) Rozprowadzać produkt do momentu pełnego wchłonięcia
5) Nie zmywać.

 

Produkty do Zabiegu Lash Filler znajdziesz również w buteleczkach tutaj