fbpx

InLei® LASH FILLER® FIX 2 – butelka 4ml

InLei® LASH FILLER® FIX 2 – butelka 4ml

InLei® LASH FILLER® FIX 2 – butelka 4ml

94.99 

Kuracja LASH FILLER® – została opracowana tak, aby zapewnić długotrwały efekt i składa się z kilku etapów. Podstawę całego procesu stanowi delikatna w swojej formule tzw. trwała. Kontynuacją tego procesu jest henna opracowana specjalnie tak aby współgrać chemicznie z utleniaczem 1,5%. Końcowy proces to użycie InLei® ” FILLER 3”, który pogrubia, odżywia, zagęszcza i wzmacnia strukturę rzęs dając przy tym efekt wzmocnionego koloru i blasku na rzęsach naszej klientki.

Na stanie

Opis

Kuracja LASH FILLER® – została opracowana tak, aby zapewnić długotrwały efekt i składa się z kilku etapów. Podstawę całego procesu stanowi delikatna w swojej formule tzw  trwała. Kontynuacją tego procesu jest henna opracowana specjalnie tak aby współgrać chemicznie z utleniaczem 1,5%. Końcowy proces to użycie InLei® ”FILLER 3”, który pogrubia, odżywia, zagęszcza i wzmacnia strukturę rzęs dając przy tym efekt wzmocnionego koloru i blasku na rzęsach naszej klientki.

Formuła produktu utrwalającego InLei® “FIX 2” pozwala na uniesienie/podkręcenie włosków będących na formie silikonowej, reaguje w sposób pewny i szybki, współgra z InLei® “FORM 1”  który został użyty na rzęsach wcześniej. InLei® “FIX 2”  Przygotowuje rzęsy i brwi do następnego etapu zabiegu dzięki swojej wyjątkowej formule która zawiera w sobie odpowiednie stężenie nadtlenku wodoru, InLei® “FIX 2”  jest produktem w całości opracowanym i wyprodukowanym we Włoszech, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością użytych do produkcji składników.

InLei® “FIX 2”  doskonale współgra z InLei® LASH FILLER®, gwarantując niesamowity i pewny efekt. Można używać go tylko i wyłącznie z produktem InLei® “FORM 1”

Opakowanie tego produktu zostało opracowane w ten sposób aby uniknąć zbędnego marnowania produktu, dzięki sposobowi zamykania butelki można uniknąć oddziaływania niekorzystnych czynników zewnętrznych.

KRAJ PRODUKCJI100% made in Italy
SKUTECZNOŚĆpotwierdzona klinicznie we współpracy z prestiżowym instytutem
UŻYCIETylko do użytku profesjonalnego. Należy dokładnie przeczytać ulotkę.
Używać wyłącznie z InLei® “FORM 1”
POJEMNOŚĆ4ml (do 35 kuracji)
SPOSÓB UŻYCA:1) Należy używać po produkcie InLei® “FORM 1”
2) Za pomocą pędzelka rozprowadzić niezbędną ilość produktu na rzęsach(ułożonych juz wcześniej na formie silikonowej) i następnie pozostawić w tej pozycji na połowe czasu na który pozostawiliśmy 1 produkt InLei® “FORM 1”
3) Usunąć produkt za pomocą czystego i suchego patyczka bawełnianego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *