fbpx

InLei® LASH FILLER® FORM 1 – 6 saszetek 6×1,5ml

InLei® LASH FILLER® FORM 1 – 6 saszetek 6×1,5ml

InLei® LASH FILLER® FORM 1 – 6 saszetek 6×1,5ml

129.99  z VAT

Kuracja LASH FILLER® – została opracowana tak, aby zapewnić długotrwały efekt i składa się z kilku etapów. Podstawę całego procesu stanowi delikatna w swojej formule tzw. trwała. Kontynuacją tego procesu jest henna opracowana specjalnie tak aby współgrać chemicznie z utleniaczem 1,5%. Końcowy proces to użycie InLei® ” FILLER 3”, który pogrubia, odżywia, zagęszcza i wzmacnia strukturę rzęs dając przy tym efekt wzmocnionego koloru i blasku na rzęsach naszej klientki. Opakowanie zawiera 6 saszetek

Na stanie

Opis

Kuracja LASH FILLER® – została opracowana tak, aby zapewnić długotrwały efekt i składa się z kilku etapów. Podstawę całego procesu stanowi delikatna w swojej formule tzw  trwała. Kontynuacją tego procesu jest henna opracowana specjalnie tak aby współgrać chemicznie z utleniaczem 1,5%. Końcowy proces to użycie InLei® ”FILLER 3”, który pogrubia, odżywia, zagęszcza i wzmacnia strukturę rzęs dając przy tym efekt wzmocnionego koloru i blasku na rzęsach naszej klientki.

Bardzo skuteczna formuła In Lei® “FORM 1”

daje długotrwały efekt. InLei® “FORM 1” działa w sposób bezpieczny i zarazem delikatny dla rzęs klientek. Zasadowe PH pozwala na otworzenie łuski włosa w bardzo krótkim czasie bez jego uszkodzenia oraz przygotowuje włos do nałożenia następnego preparatu.

InLei® “FORM 1” został całkowicie opracowany i wyprodukowany we Włoszech, charakteryzuje się najwyższą jakością użytych do produkcji składników. InLei® “FORM 1” doskonale współpracuje z produktem LASH FILLER® gwarantując pewny rezultat zabiegu! Nadaje się do użycia tylko i wyłącznie z utrwalaczem InLei® “FIX 2”.

KRAJ PRODUKCJI 100% made in Italy
SKUTECZNOŚĆ Potwierdzona klinicznie we współpracy z prestiżowym instytutem
UŻYCIE Tylko do użytku profesjonalnego. Należy dokładnie przeczytać ulotkę., Używać wyłącznie z InLei® “FIX 2”
POJEMNOŚĆ 6×1,5ml
SPOSÓB UŻYCA: 1) Umyć rzęsy szamponem piankowym In Lei® który można stosować również do demakijażu rzęs, brwi i twarzy
2) Przetrzeć okolice oczu, brwi i rzęsy preparatem In Lei® “SALINE PRETREATMENT”-
3) Za pomocą pędzelka rozprowadzić niewielką ilość produktu na rzęsach które są poprawnie ułożone na formie silikonowej.
4) Pozostawić w takim stanie na niezbędny czas, (6-12)
5) Usunąć produkt za pomocą czystego i suchego bawełnianego patyczka.

 

Produkty do zabiegu Lash Filler znajdziesz rówieniż w buteleczkach tutaj