fbpx

InLei® “MINI KIT” Lash Filler® 3 saszetki

InLei® “MINI KIT” Lash Filler® 3 saszetki

InLei® “MINI KIT” Lash Filler® 3 saszetki

69.99  z VAT

Mini Kit Lash Filler pozwala przetestować sobie niesamowitą skuteczność tych produktów przy zmniejszonych kosztach. Polegaj na jedynej technologii na świecie, która gwarantuje rezultaty pogrubienia, podkręcenia i zdrowej budowy rzęs i brwi. Ciesz się show, który odbywa się na twoich oczach. Tylko z InLei®, tylko z LASH FILLER!

Mini-Kit LASH FILLER zawiera:

  • InLei® FORM 1 – saszetka 1,5ml
  • InLei® FIX 2 – saszetka 1,5ml
  • InLei® FILLER 3 – saszetka 1,5ml
  • INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA  – w 14 językach

Na stanie

Opis

Produkty INLEI® “LASH FILLER” 

to innowacyjny proces, który pogrubia włosy. Wykonane w technologii Made in Italy, nadają naturalnym rzęsom miękkie i przyjemne podkręcenie, większą jedwabistość i odżywienie struktury włosów.

Zabieg narodził się w celu ochrony, wzmocnienia, poprawy i upiększenia stanu naturalnych rzęs i brwi. Jedyny na świecie testowany klinicznie pod względem skuteczności zagęszczania włosów, który wzrasta średnio o 24% w zaledwie trzech sesjach. Lash Filler to rewolucyjne serum ponieważ nie tylko wpływa na grubość włosów, ale także stymuluje korzeń i proliferację keratyny. Aplikacja jest prosta i bezpieczna, a całkowity zabieg trwa około 1 godziny. Dzięki specjalnym formą silikonowym , zaprojektowanym specjalnie dla każdego rodzaju oka i rzęs możesz kształtować swój wzrok w najdrobniejszych szczegółach.

Mini Kit Lash Filler pozwala przetestować sobie niesamowitą skuteczność tych produktów przy zmniejszonych kosztach. Polegaj na jedynej technologii na świecie, która gwarantuje rezultaty pogrubienia, podkręcenia i zdrowej budowy rzęs i brwi. Ciesz się show, który odbywa się na twoich oczach. Pracuj tylko z LASH FILLER!

Mini-Kit LASH FILLER zawiera:

  • FORM 1 – saszetka 1,5ml
  • FIX 2 – saszetka 1,5ml
  • FILLER 3 – saszetka 1,5ml
  • INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA  – w 14 językach

 

Produkty do Zabiegu Lash Filler znajdziesz również w buteleczkach tutaj