fbpx

Klej do liftingu Shinee KeratinUP LLA 4ml

Klej do liftingu Shinee KeratinUP LLA 4ml

Klej do liftingu Shinee KeratinUP LLA 4ml

89.90  z VAT

Klej do laminacji rzęs, uzupełniający do zestawu SN ShineE KeratinUP LLA

Brak w magazynie

Opis

Klej do liftingu rzęs Shinee Keratin Up LLAKlej Shinee to niezbędny element całego procesu, bez którego wykonanie zabiegu staje się niemożliwe.Posiada przeźroczystą barwę i wystarcza nawet do kilkudziesięciu zabiegów. Jedyne o czym musisz pamiętać to szczelne zamknięcie opakowania po otwarciu – pozwoli to wydłużyć czas przydatności do użycia nawet do 30 dni od otwarcia.

Pojemność: 5ml

Skład: Aqua, Polyvinyl Alcohol (PVA), Glycerin, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil

Preparat tylko do użytku profesjonalnego !

Lifting rzęs to bardzo popularny zabieg, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż profesjonalnie przeprowadzona laminacja rzęs zapewnia oszałamiający efekt! Rzęsy po liftingu prezentują się znakomicie! Wyglądają bardzo naturalnie, są jednak fenomenalnie podkręcone, wspaniale rozdzielone i pięknie przyciemnione. Układają się doskonale, tworząc piękny wachlarz długich i podkręconych rzęs. Zabieg bazuje na naturalnych włoskach klientki, więc wiele zależy od indywidualnych warunków i predyspozycji. Niemniej ważne jest jednak doświadczenie stylistki, jej wprawa i umiejętności, jak również produkty, na których pracuje. Aby zabieg mógł w pełni wydobyć naturalne piękno klientki, potrzebny jest dobry profesjonalny klej do liftingu rzęs.

Klej do liftingu rzęs Shinee to najlepszy kompan profesjonalnej stylistki rzęs!

Lifting rzęs ma na celu trwałe podkręcenie naturalnych rzęs klientki. Aby zabieg był skuteczny i wyjątkowo efektowny, potrzebny jest klej do laminacji rzęs. Klej do liftingu służy do przyklejania naturalnego włoska do powierzchni silikonowego wałeczka oraz mocowania jego formy do powieki. Klej jest to produkt absolutnie niezbędny do przeprowadzenia zabiegu laminacji brwi i rzęs. Co więcej, wybór produktu nigdy nie może być przypadkowy.

Klej do liftingu rzęs musi być nie tylko skuteczny, lecz przede wszystkim hipoalergiczny i całkowicie bezpieczny. Ma on bowiem bliski kontakt z delikatną skórą powiek oraz skórą wokół oczu. Nie może więc uczulać i podrażniać powieki. Pamiętaj zatem, aby zawsze przed aplikacją jakiegokolwiek produktu na skórę klientki, wykonać próbę uczuleniową, aby mieć całkowitą pewność, że jej nie zaszkodzi.

Klej do liftingu rzęs Shinee to produkt profesjonalny, który polecają najbardziej doświadczone stylistki rzęs na świecie. Wyróżnia się on doskonałą skutecznością oraz przezroczystą barwą, dzięki czemu nie brudzi i nie pozostawia śladów na skórze. Klej do laminacji rzęs Shinee jest również wyjątkowo delikatny i bardzo bezpieczny. Istnieje znikoma szansa wywołania podrażnień, lecz mimo wszystko konieczne jest przeprowadzenie próby, aby upewnić się, że nie wystąpi reakcja alergiczna. Niektóre kobiety mają bowiem wyjątkowo wrażliwą skórę, która może reagować nawet na najbardziej delikatne produkty.