fbpx

Dostawa

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE STACJONARNYM W SUWAŁKACH

Zamówienia można odebrać w sklepie przy ul. Kościuszki 93 w Suwałkach we wtorki, czwartki w godzinach 9.00-16.00 oraz piątki i soboty w godzinach 8.00-16.00. W pozostałe dni lub w innych godzinach odbiór należy ustalać telefonicznie. Zamówienie można opłacić poprzez płatności internetowe lub na miejscu gotówką bądź kartą. 

DOSTAWA NA TERENIE MIASTA SUWAŁKI

Dostawy realizowane są od wtorku do soboty. Zamówienia złożone do godziny 12.00 dostarczane są tego samego dnia, natomiast zamówienia złożone po godzinie 12.00 dostarczane są następnego dnia roboczego (z wyłączeniem poniedziałków). Dostawa zamówień powyżej 100zł jest bezpłatna, koszt dostawy zamówień poniżej 100zł wynosi 9,99 zł. 

DOSTAWY W POWIECIE SUWALSKIM, AUGUSTOWSKIM, OLECKIM, EŁCKIM ORAZ GOŁDAPSKIM

Dostawy realizowane są w każdą środę. Nasz przedstawiciel dostarczy towar pod wskazany adres. Dostawa zamówienia jest bezpłatna w przypadku zamówień powyżej 150zł, dostawa zamówień poniżej 150zł jest płatna 9,99 zł. 

WYSYŁKA NA TERENIE POLSKI

Zamówienia złożone przed godziną 12.00 wysyłane są tego samego dnia. Jednak zastrzegmy prawo do wysyłki do 48 godzin w dni robocze.

Koszt wysyłki po przedpłacie wynosi od 14,99 do 19,99 zł brutto, dla zamówień powyżej 349 zł wysyłka jest bezpłatna. 

Koszt wysyłki za pobraniem wynosi 28,99 zł brutto, dla zamówień powyżej 349 zł koszt wynosi 9,99 zł brutto.

Wysyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska oraz Inpost kurier i Inpost Paczkomaty

Maksymalny czas doręczenia wynosi 48 godzin od nadania, wyjątkiem są weekendy i święta. 

Sklep Lash&You nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczanie wysyłek przez firmę kurierską.

WYSYŁKA NA TERENIE UNII EUROPEJSKIEJ 

Oferujemy wysyłkę kurierską do wszystkich krajów UE. Koszt wysyłki to 79,99 zł brutto, wysyłki realizowane są po przedpłacie. Wszystkie wysyłki przedpłacone wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.