fbpx

InLei® “BROWN THREAD” – brązowa nić do geometrii brwi

InLei® “BROWN THREAD” – brązowa nić do geometrii brwi

InLei® “BROWN THREAD” – brązowa nić do geometrii brwi

69.99  z VAT

Nić barwiąca do mapowania brwi w kolorze brązowym. Umożliwia szybkie i łatwe rysowanie precyzyjnych, symetrycznych i zdefiniowanych linii projektowych. Kreska delikatnie sunie po skórze i nie powoduje uczucia tłustości.

kolor brązowy
30 m długości
Szklane opakowanie
Wyjątkowo odporna
Metalowa zakładka do gwintowania
Wydajność 70/90 zabiegów

Na stanie

Opis

Nić do geometrii brwi nasączona brązowym kolorem nadaje się do pracy zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi karnacjami. Nići InLei® Brown Thread wykonane są z włókna bambusowego, bardzo delikatnego dla skóry. Co więcej, nić jest wyjątkowo cienka i bogata w tusz, dzięki czemu można łatwo rysować wyraźne linie, bez konieczności nadmiernego naciskania.

Każda część nici może narysować ponad 10 linii, zanim skończy się atrament. Za pomocą jednego opakowania można wykonać około 70/90 zabiegów w zależności od długości użytej nici u każdej klientki i/lub w zależności od preferencji stylisty.

To najlepsze narzędzie do niezwykle precyzyjnego zaprojektowania kształtu łuków brwiowych. Niezastąpiony przy zabiegach laminowania brwi InLei® Brow Bomber, koloryzacji henną oraz makijażu permanentnego.

Brązowy kolor pozwala uzyskać bardzo naturalny rysunek wstępny, idealny również do symulacji kształtu podczas wizyt konsultacyjnych. , Nie pozostawia smug i absolutnie nie jest tłusty. Ułatwia pracę i gwarantuje uzyskanie profesjonalnych i niezwykle precyzyjnych linii.

Szklane opakowanie jest eleganckie i wytrzymałe, zapewnia też doskonałe zabezpieczenie nici, która pozostaje odpowiednio nawilżona i nie wysycha. Co więcej, pojemnik ten doskonale blokuje wstępnie napełnioną pigmentem nić, dzięki czemu barwnik nie wysypuje się z opakowania.