fbpx

InLei® „FORMA” – uniwersalne formy silikonowe 4 pary

InLei® „FORMA” – uniwersalne formy silikonowe 4 pary

InLei® „FORMA” – uniwersalne formy silikonowe 4 pary

89.99  z VAT

InLei® „FORMA” to Innowacyjna forma silikonowa  odpowiednia do wszystkich długości rzęs dzięki powierzchni bez „płatka”. Dopasowana do każdego rodzaju oka. Uzyskany efekt końcowy zależny jest od długości rzęs naturalnych.

Na stanie

SKU: 356 Kategorie: ,

Opis

InLei® „FORMA”

„FORMA”  to skrzyżowanie klasycznych form InLei® Only i Only1 (naturalne podkręcenie i mocne podkręcenie). Opracowanie tego zaawansowanego i niezwykle wszechstronnego kształtu zajęło trzy lata pracy i testów, jednak wynik jest wspaniały.

Każda sekcja formy  została  stworzona z precyzyjnym nachyleniem powierzchni, tak aby jak najlepiej dopasować się do każdego kształtu oka.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Część, która styka się z powieką, jest błyszcząca, co zapewnia lepszą przyczepność. Zewnętrzna powierzchnia (gdzie rzęsy są naciągnięte) ma dwa różne wykończenia. Każde pudełko zawiera dwie pary form o błyszczącej powierzchni i dwie pary o matowej powierzchni. Testy przeprowadzone podczas tworzenia form wykazały, że niektórzy lamimakerzy wolą naciągać rzęsy na matowej powierzchni, co sprawia, że ​​czują większą kontrolę, podczas gdy inni wolą pracować na błyszczącej powierzchni.

Forma prawa różni się od lewej, prawa oznaczona jest małym minusem j. Jej kształt bez „płatka” jest optymalny do pracy z rzęsami od najkrótszych do najdłuższych. Nadaje skręt , który zmienia się w zależności od długości naturalnych rzęs, a także pozwala skorygować wiele defektów i wymodelować wygląd jak nigdy dotąd.

Są nieodkształcalne, wytrzymałe, miękkie i otulające dzięki najwyższej jakości materiałom użytym do produkcji. Jest to profesjonalne narzędzie, które przy odrobinie eksperymentów pozwala uzyskać setki różnych efektów.

Półprzezroczysty zielony kolor i futurystyczne profile od razu przyciągają wzrok, dzięki czemu idealnie nadają się również do zdjęć w mediach społecznościowych!

WIELOFUNKCYJNA „FORMA” KTÓRĄ MOŻNA STERYLIZOWAĆ

Wskazane jest, aby natychmiast po zdjęciu z oka umyć je mydłem detergentowym, aby jak najdłużej pozostały przezroczyste. Kiedy stają się bardzo ciemne z powodu wielokrotnego stosowania barwników, należy je wyrzucić i wymienić. Sterylizacja w autoklawie może pomóc je rozjaśnić. Aby je prawidłowo zdezynfekować, zaleca się stosowanie specjalnego środka dezynfekującego do form silikonowych   InLei® F PLUS.

 

  • 100% Made in Italy
  • Silikon PLATYNOWY najwyższej jakości
  • Możliwa sterylizacja w autoklawie
  • Rozmiar: uniwersalny
  • Powierzchnia: 2 pary błyszczące, 2 pary matowe
  • Tylko do użytku profesjonalnego