fbpx

InLei® PICASSO – Profesjonalny pędzel prosty

InLei® PICASSO – Profesjonalny pędzel prosty

InLei® PICASSO – Profesjonalny pędzel prosty

69.99  z VAT

Profesjonalny pędzel o prostym kroju, wykonany na zamówienie we współpracy z historycznym włoskim producentem pędzli. InLei® PICASSO to pędzel stworzony specjalnie do aplikacji trzeciej substancji Filler / Lotion, tak aby była całkowicie otaczała  włosy, aby skutecznie dotrzeć do korzenia. Włosie szczotki InLei® PICASSO zostało zaprojektowane z taką miękkością, że bez problemu może zetknąć się z bardzo delikatną skórką wokoło oczu.

 

Na stanie

Opis

Jeśli jesteś profesjonalistą i uwielbiasz dawać jakość swoim klientom, to narzędzie jest najlepsze, jakie możesz dać sobie, aby przekształcić swoją pracę w dzieło sztuki! Każdy szczegół został wybrany z najwyższą starannością, poddając pędzel InLei® PICASSO surowym testom jakości.

Syntetyczne włosie jest zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania. Dzięki bardzo cienkiej końcówce gwarantuje absolutną kontrolę stylistyczną podczas nakładania produktów.

Rękojeść wykonana w całości z drewna brzozowego, które zawsze było rozpoznawalne ze względu na jego wysoką wytrzymałość, długą żywotność i absolutną lekkość. Wszystko jest pokryte podwójną warstwą specjalnej akrylowej farby silikonowej, która zapewnia wodoodporność. Zamknięcie włosia podwójnym dławikiem z niklowanego mosiądzu sprawia, że ​​główka szczoteczki jest nieruchoma . Może być również używany do innych celów: barwienia i makijażu.

DEZYNFEKCJA : Umyć włosie bieżącą wodą i łagodnym mydłem. Zanurz końcówkę przez 10 – 15 minut w InLei® F PLUS, spłucz wodą i osusz bardzo dobrze szmatką.

  • 100% Made in Italy
  • Miękkie włosie dla prawdziwych dzieł sztuki – syntetyczne włosie w kolorze śliwkowym, które ułatwiają równomierne rozprowadzanie produktu (niepotrzebnie nie wchłaniają produktu)
  • Uchwyt: Lekki, praktyczny i trwały wykonany z drewna brzozowego trzon, podwójna warstwa silikonowanej farby akrylowej
  • Niklowany mosiądz z podwójnym dławikiem
  • Długość i szerokość są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort i precyzję
  • Zawartość: 1 szt