fbpx

InLei® Profesjonalny szampon do rzęs i brwi „MOUSSE MAGICA” 100ml

InLei® Profesjonalny szampon do rzęs i brwi „MOUSSE MAGICA” 100ml

InLei® Profesjonalny szampon do rzęs i brwi „MOUSSE MAGICA” 100ml

99.99  z VAT

Profesjonalny szampon zabiegowy o zbitej i kremowej konsystencji. Unikalna formuła pozwala na przemycie rzęs w trakcie zabiegu laminacji rzęs Lash Filler 25.9 bez utraty skuteczności w zakresie pogrubienia i stabilności podkręcenia. Krok ten pozwala zmniejszyć ryzyko alergii na zabieg laminowania lub farbowania oraz przyspieszyć wykonanie całego zabiegu o 15/20 minut.

 • Produkt kompatybilny z linią klasyczną LASH FILLER oraz nową linią LASH FILLER 25.9
 • W 100% wyprodukowane we Włoszech
 • Produkt z certyfikatem VEGAN OK
 • Skuteczność przetestowana klinicznie we współpracy z prestiżowym Instytutem Uniwersyteckim
 • Pojemność: 100 ml = 100/120 zabiegów

Na stanie

SKU: 472 Kategorie: , ,

Opis

InLei® Mousse Magica gwarantuje swoje rezultaty dzięki działaniu dwóch głównych składników aktywnych:

 • KOMOSA RYŻOWA: białko, które ma niezwykłe powinowactwo ze strukturą włosa i dzięki swojemu składowi poprawia jego strukturę, zwiększa połysk i poprawia absorpcję koloru.
 • BETAINA: składnik pozyskiwany z trzciny cukrowej, znany ze swojej delikatności. Tworzy wokół włosów lekką, oddychającą barierę i pomaga zatrzymać składniki odżywcze wprowadzone podczas zabiegu, zwiększając jego skuteczność.

SPOSÓB UŻYCIA:

 1. Po całkowitym wchłonięciu Filler 3 przystąpić do oczyszczenia rzęs profesjonalnym szamponem. Odwróć butelkę do góry nogami i naciśnij dozownik, aby wydobyć niewielką ilość pianki.
 2. Oczyść okolice rzęs lub brwi za pomocą mokrego pędzla, jak InLei® Fernando.
 3. Zdejmij formy i oczyść także okolice oczu .
 4. Spłucz ciepłą wodą

Aby uzyskać odpowiednią konsystencję , zaleca się w trakcie dozowania wstrząsnąć butelką.

UWAGA Łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: może wybuchnąć w wyniku ogrzania. Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać na otwarty ogień lub inne źródło zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po użyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatur powyżej 50°C / 122°F

Przestrzegając oficjalnego protokołu zabiegu laminowania InLei® Lash Filler 25.9, gwarantujemy uzyskanie: pogrubienia  o 25%  ,  wydłużenia o 9%.
Ale to nie wszystko!  Łącząc kurację z codziennym stosowaniem serum InLei® Adiutrix  przez trzy miesiące uzyskaliśmy: pogrubienie o 28%, wydłużenie o 12%.
Wszystkie dane zostały potwierdzone badaniami skuteczności, przeprowadzonymi w znanym instytucie klinicznym w Mediolanie. Trzy sesje testowe przeprowadzono na  37 modelach różnych grup etnicznych , co dało łącznie 110 zabiegów.
Wszystkie produkty z linii InLei® Lash Filler 25.9 posiadają  certyfikat wegański wydany przez międzynarodową instytucję VEGANOK.