fbpx

Klej Strong od Hi-lashes 3ml

Klej Strong od Hi-lashes 3ml

Klej Strong od Hi-lashes 3ml

57.90  z VAT

Klej do rzęs Strong od Hi-Lashes

 

Na stanie

SKU: 5 Kategorie: ,

Opis

Klej STRONG do rzęs od Hi-Lashes

Cechy Kleju Strong:

  • Temperatura:  19-28 C
  • Wilgotność: 35-65%
  • Czas wiązania: 1-2 sek.
  • Gęstość: średnio gęsty
  • Trwałość: do 10 tyg.
  • Opary: 5/10
  • Pojemność: 3ml

Ważne !

Kleje Hi-Lashes w swoim składzie nie zawierają Carbonu( substancja syntetyczna powstająca wskutek spalania węglowodorów czyli oleju).

W naszych wszystkich klejach, składnikiem barwiącym jest tlenek żelaza – pigment, który jest składnikiem naturalnym występującym m.in. w kosmetyce mineralnej.

Uwaga! Prosimy o rozważne zakupy, ponieważ kleje marki Hi-Lashes – nie podlegają zwrotom ani reklamacjom!
Nota od producenta firmy Hi-Lashes:
Reklamacje klei: Jako produkt wrażliwy na warunki atmosferyczne, ich transport do nabywcy, wybór doręczenia (paczkomaty) jak i indywidualne użytkowania, nie podlegają reklamacji.

 

Pamiętaj! Dokładne określenie warunków dla danego kleju jest niemal niemożliwe, ponieważ na jego pracę wpływają nie tylko temperatura oraz wilgotność, ale także wielkość pomieszczenia, jego wysokość, a nawet skład chemiczny powietrza.

Wybierając klej idealny dla Ciebie, musisz kierować się nie tylko warunkami panującymi w Twoim salonie, ale także Twoim tempem pracy.

Każdy klej z dostępnych na naszej stronie może uczulić, zależy to od indywidualnej skłonności do uczuleń, dlatego zalecany jest test alergiczny.

Zalecenia:
Wstrząsnąć przed każdym użyciem.
Klej przechowywać w pozycji pionowej w chłodnym i zacienionym miejscu w temperaturze poniżej 18°C. Unikać promieni słonecznych.
Dobrze zakręcać nakrętkę aby uniknąć utleniania kleju.
Klej jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego, nie należy przyklejać nim rzęs w paskach ani kępek. Unikać kontaktu z okiem.

Poszukujesz innego kleju?

Sprawdź resztę naszego asortymentu w kategorii klejów TUTAJ