fbpx

Materac CouCou CLOUD 2.0 kosmetyczny do rzęs

Materac CouCou CLOUD 2.0 kosmetyczny do rzęs

Promocja!

Materac CouCou CLOUD 2.0 kosmetyczny do rzęs

Od: 899.00 

Wyczyść

Opis

Materac coucou CLOUD 2.0  


ANATOMICZNY MATERAC DO PRZEDŁUŻANIA RZĘS I INNYCH ZABIEGÓW KOSMETYCZNYCH

coucou CLOUD 2.0 to najnowsza odsłona materacy anatomicznych, które zostały wykonane najnowszą technologią Gel Air Foam – aby komfort w Twoich gabinecie był na jak najwyższym poziomie!

Poznaj technologię Gel Air Foam

Technologia Gel Air Foam to innowacyjne połączenie pianki VISCO z żelem, które zapewnią maksymalny komfort i doskonałe podparcie dla osoby leżącej. Dzięki temu połączeniu, materac coucou CLOUD 2.0 idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, zmniejszając nacisk na punkty ciśnienia i redukując bóle pleców oraz innych dolegliwości związanych z kręgosłupem, co jest niezwykle istotne podczas długich zabiegów kosmetycznych.

Pianka VISCO, zwana także pianką termoplastyczną, to rodzaj pianki, który reaguje na temperaturę ciała, dopasowując się do jego kształtu. Z kolei żel, który jest dodatkowo wykorzystywany do produkcji tych materacy odpowiada za regulowanie temperatury, która wytwarza się w kontakcie z ciałem. W rezultacie otrzymaliśmy materac anatomiczny wykonany w technologii Gel Air Foam, który zapewnia wygodę na najwyższym poziomie oraz komfort termiczny.


Podsumowując: 

Profil materaca został zaprojekowany tak, aby dopasować się do anatomii ludzkiego ciała. Jego pokrycie stanowi trwała i niezwykle przyjemna w dotyku, tapicerska tkanina welurowa zapinana na zamek błyskawiczny.
Natomiast wypełnienie coucou CLOUD 2.0 to: jeszcze większy komfort, sprężystość, plastyczność, szybszy powrót do kształtu oraz właściwości termoregulujące!

Decydując się na coucou CLOUD 2.0  już nie będziesz potrzebowała poduszek pod głowę, wałków pod nogi, ani innych produktów zwiększających wygodę klientek – to ON wniesie luksus do Twojego salonu!

 

Gwarancja jakości i satysfakcji z możliwością zwrotu do 30 dni! *

* Wszelkie informacje dotyczące polityki zwrotów znajdziesz TU

 

DANE TECHNICZNE

Rodzaj materaca Anatomiczny
Rodzaj pianki Gel Air Foam ( VISCO + ŻEL )
Długość 185 cm
Szerokość 60/80 cm
Kolor Czarny
Rodzaj zapięcia Zamek błyskawiczny
Pokrycie materaca Welur tapicerski

Informacje dodatkowe

Szerokość

60cm, 80cm