fbpx

Pianka do demakijażu HairWell

Pianka do demakijażu HairWell

Pianka do demakijażu HairWell

24.90  z VAT

Na stanie

Opis

Pianka do demakijażu brwi

Podczas wykonywania makijażu oczu na brwiach oraz rzęsach pojawiają się kosmetyki różnego rodzaju. Klientki coraz chętniej sięgają także po preparaty wodoodporne, zapewniające idealny wygląd make-upu przez wiele godzin. Jednak nawet najpiękniejszy makijaż należy zmyć przed pójściem spać. Ponadto należy się go pozbyć przed zabiegami takimi jak koloryzacja brwi i rzęs oraz przed przystąpieniem do przedłużania rzęs. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkową piankę do demakijażu brwi, która pomoże zmyć make-up z trudno dostępnych miejsc.

Nowoczesne metody demakijażu

Prowadząc profesjonalny gabinet zajmujący się stylizacją brwi i rzęs, warto zaopatrzyć się w skuteczny preparat, który pomoże przygotować je do każdego zabiegu kosmetycznego. W naszej ofercie obok tradycyjnych preparatów znajdziesz także innowacyjne rozwiązanie, jakim jest pianka do demakijażu brwi marki HairWell. Specjalna formuła pozwala pozbyć się nie tylko resztek makijażu, ale skutecznie zmywa także tłuszcz i brud.

HairWell, postaw na kosmetyki sprawdzonej marki

HairWell to niemiecka marka ciesząca się od lat zaufaniem stylistek. Pianka do demakijażu brwi pozwoli Ci przygotować brwi i rzęsy Twoich klientek do dalszej stylizacji. Prezentowany preparat nie zawiera oleju, może być więc bezpiecznie stosowany także w przypadku sztucznych rzęs. Dokładnie oczyszcza także przestrzenie między włoskami, dzięki czemu demakijaż jest naprawdę efektywny. Pianka nadaje się zarówno do oczyszczania brwi przed profesjonalnymi zabiegami, jak i do stosowania na co dzień w warunkach domowych.

Może być używana przed aplikacją sztucznych rzęs jak i do demakijażu przy przedłużonych rzęsach.

Specjalna formuła usuwa brud, tłuszcz oraz resztki makijażu.

Bez uszkodzenia struktury rzęs naturalnych.

Nie podrażnia oczu!

Głęboko oczyszcza przestrzenie między włoskami.

Produkt oryginalny Producent: HairWell

Pojemność: 50ml