fbpx

Pianka do demakijażu HairWell

Pianka do demakijażu HairWell

Pianka do demakijażu HairWell

24.90  z VAT

Pianka do demakijażu Hairwell</p>

Na stanie

Opis

Cena jednostkowa: 49,80zł / 100ml

Pianka do demakijażu Hairwell

Podczas wykonywania makijażu oczu na brwiach oraz rzęsach pojawiają się kosmetyki różnego rodzaju. Klientki coraz chętniej sięgają także po preparaty wodoodporne, zapewniające idealny wygląd make-upu przez wiele godzin. Jednak nawet najpiękniejszy makijaż należy zmyć przed pójściem spać. Ponadto należy się go pozbyć przed zabiegami takimi jak koloryzacja brwi i rzęs oraz przed przystąpieniem do przedłużania rzęs. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkową piankę do demakijażu brwi, która pomoże zmyć make-up z trudno dostępnych miejsc.

Nowoczesne metody demakijażu

Prowadząc profesjonalny gabinet zajmujący się stylizacją brwi i rzęs, warto zaopatrzyć się w skuteczny preparat, który pomoże przygotować je do każdego zabiegu kosmetycznego. W naszej ofercie obok tradycyjnych preparatów znajdziesz także innowacyjne rozwiązanie, jakim jest pianka do demakijażu HairwellSpecjalna formuła pozwala pozbyć się nie tylko resztek makijażu, ale skutecznie zmywa także tłuszcz i brud.

HairWell, postaw na kosmetyki sprawdzonej marki

HairWell to niemiecka marka ciesząca się od lat zaufaniem stylistek. Pianka do demakijażu brwi pozwoli Ci przygotować brwi i rzęsy Twoich klientek do dalszej stylizacji. Prezentowany preparat nie zawiera oleju, może być więc bezpiecznie stosowany także w przypadku sztucznych rzęs. Dokładnie oczyszcza także przestrzenie między włoskami, dzięki czemu demakijaż jest naprawdę efektywny. Pianka nadaje się zarówno do oczyszczania brwi przed profesjonalnymi zabiegami, jak i do stosowania na co dzień w warunkach domowych.

Może być używana przed aplikacją sztucznych rzęs jak i do demakijażu przy przedłużonych rzęsach.

Specjalna formuła usuwa brud, tłuszcz oraz resztki makijażu.

Bez uszkodzenia struktury rzęs naturalnych.

Nie podrażnia oczu!

Głęboko oczyszcza przestrzenie między włoskami.

Produkt oryginalny Producent: HairWell

Pojemność: 50ml

 

Inne pianki znajdziesz tutaj