fbpx

Remover w kremie 15g

Remover w kremie 15g

Remover w kremie 15g

39.90  z VAT

Remover krem – To oryginalny produkt do usuwania pozostałości po przedłużaniu rzęs i kleju z naturalnych rzęs oraz narzędzi. Jego kremowa konsystencja sprawia, że jest niezwykle bezpieczny i nie podrażnia oczu.

Brak w magazynie

SKU: 23 Kategorie: , ,

Opis

Cena jednostkowa: 266zł/100g

Remover w kremie

Noble Lashes to specjalista w dziedzinie stylizacji i pielęgnacji rzęs i brwi, preparaty oferowane przez tę markę cieszą się ogromnym zaufaniem stylistek i ich klientek. Remover w kremie charakteryzuje się specjalnie opracowana formułą, która nie niszczy naturalnych rzęs i jest zgodna ze standardami medycznymi. Konsystencja kremu sprawia, że użycie removera jest bardzo proste, dlatego poleca się go zwłaszcza początkującym stylistkom. Podczas pracy z preparatem oczy muszą być zamknięte, preparat nakłada się za pomocą aplikatora na miejsca pokryte klejem i odczekuje się około 10-15 minut. W tym czasie składniki removera rozpuszczają klej. Następnie można swobodnie usunąć odklejone sztuczne rzęsy.

Sztuczne rzęsy do poprawki lub usunięcia

Sztuczne rzęsy prezentują się doskonale przez około 3 – 4 tygodnie od aplikacji. Później stopniowo zaczynają wypadać, a przerzedzone rzęsy trudno uznać za ozdobę powieki. Jest to zjawisko w zupełności naturalne, wynikające z długości cyklu życia naturalnych rzęs. Każda z nich wypada po mniej więcej 90 dniach, a przyklejona sztuczna rzęsa wraz z nią. Jeżeli chcemy nadal cieszyć się wachlarzem gęstych i długich rzęs, to musimy skorzystać z usług profesjonalnej stylistki rzęs, która uzupełni braki. Jeśli natomiast nie planujemy dalszego przedłużania, to także należy udać się do fachowca, tym razem w celu usunięcia pozostałych rzęs.

Jak usunąć sztuczne rzęsy?

Sytuacje, gdy klientka chce usunąć świeżo przedłużone rzęsy, zdarzają się nieprawdopodobnie rzadko. Częściej chodzi o usunięcie pojedynczych kępek, które zostały po przeprowadzonym kilka tygodni wcześniej przedłużaniu. W obu sytuacjach stylistka posługuje się specjalnym preparatem mającym za zadanie rozpuszczenie kleju łączącego rzęsę naturalną ze sztuczną. Preparaty tego typu, czyli removery dostępne są w formie płynu, żelu lub kremu. Marka Noble Lashes oferuje je we wszystkich wymienionych postaciach. Prezentowany remover krem to oryginalny produkt do usuwania sztucznych rzęs dla osób o delikatnej skórze, a także dla alergików. Gęsta, kremowa konsystencja sprawia, że preparat nie spływa z rzęs, jest więc bardzo bezpieczny i nie podrażnia oczu.

Nie odklejaj rzęs samodzielnie!

Czasami wydawać się może, że usunięcie rzęs jest dużo łatwiejsze niż ich aplikacja, w związku z czym można zrobić to samodzielnie. Nic bardziej mylnego, użycie removera także wymaga wprawy, samodzielnie można doprowadzić do uszkodzenia naturalnych rzęs oraz poważnego podrażnienia oczu. Remover w kremie jest łatwy do użycia, ale samodzielna aplikacja może zakończyć się przypadkowym wprowadzeniem preparatu do oczu, co doprowadzić może do stanu zapalnego. Ponadto, zbyt długie pozostawienie go na rzęsach może osłabić naturalne rzęsy.

Sposób użycia: Nałożyć niewielką ilość preparatu na miejsce pokryte klejem i chwilę odczekać. Następnie przy użyciu aplikatora usunąć rzęsę. Resztę removera ściągnąć na sucho.

Uwagi: Produkt do użytku profesjonalnego. Podczas pracy z removerem oczy muszą być zamknięte.

Producent: Noble Lashes

 

Inne Removery znajdziesz tutaj

Informacje dodatkowe

Waga 0.05 kg