fbpx

Taśma liftingująca- Lash lift tape

Taśma liftingująca- Lash lift tape

Taśma liftingująca- Lash lift tape

19.90  z VAT

Taśma, która w łatwy i skuteczny sposób pomaga w zniwelowaniu opadających powiek oraz wyrównaniu asymetrii pomiędzy nimi.

600 naklejek w opakowaniu.

Na stanie

Opis

Taśma liftingująca

Idealnie sprawdzi się podczas zabiegów przedłużania sztucznych rzęs oraz przy zabiegu liftingu rzęs, do podciągnięcie skóry powieki. Taśma jest cielistego koloru, dlatego może być stosowana również podczas makijażu oczu w celu zniwelowania opadającej powieki. Doskonale sprawdza się podczas większych wyjść oraz w pracy codziennej stylistki rzęs. W przypadku używania na co dzień zalecamy użycie pasków na oczyszczoną skórę pod makijaż. W przypadku używania podczas zabiegów przedłużania rzęs oraz laminacji rzęs zalecamy dokładne oczyszczenie skóry przed aplikacją taśmy liftingujacej.

Specyfikacja produktu:

– likwiduje opadające powieki,

– wyrównuje asymetrię między powiekami,

– podciąga powieki ułatwiając aplikację rzęs.

– 600 naklejek w opakowaniu

Sposób użycia:

Do codziennego użytkowania:

Należy dokładnie oczyścić i odtłuścić powiekę, następnie usunąć pasek z rolki. Przyklej taśmę powiekową w środku załamania powieki, lekko dociśnij i nałóż makijaż.

Do zabiegów:

Należy dokładnie oczyścić i odtłuścić powiekę, następnie usunąć pasek z rolki. Przyklej delikatnie do powieki podciągnij skórę i doklej końcówkę taśmy do skóry.

Ważne! Przed użyciem upewnij się, że twoja powieka jest czysta, pozbawiona makijażu, olejków i środków nawilżających.