fbpx

InLei® FASHION LASH serum odżywcze do rzęs

InLei® FASHION LASH serum odżywcze do rzęs

InLei® FASHION LASH serum odżywcze do rzęs

89.99  z VAT

InLei® FASHION LASH ustawia rzęsy w pożądanej pozycji, modelując je i idealnie dopasowując. Chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki składnikowi “luminescine”, który wykorzystuje właściwości luminescencyjne kwiatu dziewanny sprawia, że włos jest lśniący, żywy, naturalny i miękki w dotyku, składniki FASHION LASH działają również regeneracyjnie na rzęsy.

Na stanie

Opis

Tusz InLei® FASHION LASH do rzęs

InLei® FASHION LASH ustawia rzęsy w pożądanej pozycji, modelując je i idealnie dopasowując. Chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki składnikowi “luminescine”, który wykorzystuje właściwości luminescencyjne kwiatu dziewanny sprawia, że włos jest lśniący, żywy, naturalny i miękki w dotyku, składniki FASHION LASH działają również regeneracyjnie na rzęsy.

CHARAKTERYSTYKA

Luminescine – sprawia, że ​​rzęsy są jasne dzięki luminescencyjnym właściwościom kwiatu dziewanny.

Wykorzystuje zaawansowane technologie –  właściwości luminescencyjne są uzyskiwane dzięki innowacyjnej technologii, opatentowanej i opracowanej na Uniwersytecie w Bolonii.

Modelowanie –  modeluje i ustawia rzęsy i / lub brwi w pożądanym kierunku.

Chroni – chroni przed czynnikami zewnętrznymi, od tuszu do rzęs i makijażu, tworząc barierę.

Nadaje miękkość –  formuła o konsystencji żelu sprawia, że ​​rzęsy stają się miękkie i jedwabiste.

Odżywia – struktura włosów poprawia się dzięki silnym odżywczym, nawilżającym i zmiękczającym właściwościom aloesu, oleju rycynowego i pantenolu.

STOSOWANIE

Stosuje się go w celu poprawy stanu rzęs a także pod koniec zabiegu InLei® LASH FILLER, aby przedłużyć jego działanie. Zbudowany jako prosty tusz do rzęs, nakładany jest na naturalne rzęsy za pomocą ultra-miękkiego pędzla. Pozostawić do wyschnięcia w sposób naturalny. Zaleca się codzienne stosowanie.