fbpx

InLei® “One” L – formy silikonowe 1 para

InLei® “One” L – formy silikonowe 1 para

InLei® “One” L – formy silikonowe 1 para

16.99  z VAT

„Perfekcyjne podkręcenie” –  forma silikonowa w rozmiarze L, z linii „Perfekcyjne podkręcenie”,  to forma opracowana specjalnie dla rzęs średnio długich. Ten rozmiar jest jednym z najbardziej popularnych, podczas wyboru odpowiedniej formy musimy pamiętać że w fazie dopasowywania formy do rzęs/oka rzęsy musza przekraczać połowę wysokości formy, ale końce rzęs nie mogą przekraczać wysokości formy ani być na równi z końcem. Jeżeli Twoja klienta posiada rzęsy, które się krzyżują lub rosną w dół forma w rozmiarze L pomoże ci ułożyć je w pozycji, która umożliwi idealne użycie maskary.

Na stanie

SKU: 234-3 Kategorie: , ,

Opis

Formy silikonowe InLei® projektowane i produkowane we Włoszech w 100% z wysokiej jakości silikonu PLATINICO, który jest antyalergiczny, delikatny i miękki. Dostępny w 8 rodzajach. Poprzez specjalne testy, próby oraz porównania udało  nam się stworzyć  jedyne i niepowtarzalne narzędzie, kóre pozwala usatysfakcjonować najbardziej wymagające stylistki.

Formy InLei®  są nieodkształcające się, wytrzymałe, miękkie, delikatne dla oka. Forma całkowicie dostosowuje się do oka klientki, nie powoduje dyskomfortu nie obciąża i nie podrażania.

Jedyna w swoim rodzaju ze względu na możliwość wielokrotnego użytku oraz możliwość sterylizacji w autoklawie.

Należy je wyrzucić i zastąpić innymi tylko i wyłącznie, gdy staną się całkowicie ciemne, co dzieje się z powodu użycia henny. Jedna forma wystarcza na około 15 użyć, zaleca się dokładne mycie ich mydłem natychmiast po użyciu. Zapewniając w ten sposób ich długą żywotność. Aby zdezynfekować je poprawnie zaleca się użycie InLei® “F PLUS”, czyli środka higienicznego stworzonego specjalnie dla InLei®

Cena dotyczy 1 pary – opakowanie zbiorcze widoczne na zdjęciu zawiera 6 par form.

KRAJ PODCHODZENIA 100% Made in Italy
UŻYTE MATERIAŁY SILIKON PLATINICO (jedyny w swoim rodzaju), możliwość sterylizacji w autoklawie!!!
ROZMIAR L
UŻYCIE Tylko do użytku profesjonalnego