fbpx

InLei® LASH FILLER „FIX 2” – zestaw saszetek 9×1,2ml

InLei® LASH FILLER „FIX 2” – zestaw saszetek 9×1,2ml

InLei® LASH FILLER „FIX 2” – zestaw saszetek 9×1,2ml

129.99  z VAT

Formuła produktu utrwalającego InLei® “FIX 2” pozwala na uniesienie/podkręcenie włosków będących na formie silikonowej. Reaguje w sposób pewny i szybki, współgra z InLei® “FORM 1” który został użyty na rzęsach wcześniej. InLei® “FIX 2” przygotowuje rzęsy do następnego etapu zabiegu dzięki swojej wyjątkowej formule, która zawiera w sobie odpowiednie stężenie nadtlenku wodoru. InLei® “FIX 2” jest produktem w całości opracowanym i wyprodukowanym we Włoszech, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością użytych do produkcji składników.

Zestaw składa się z 9 saszetek po 1,2ml każda

Na stanie

SKU: 480 Kategorie: , ,

Opis

InLei® LASH FILLER „FIX 2” – zestaw saszetek 9×1,2ml

Kuracja LASH FILLER® – została opracowana tak, aby zapewnić długotrwały efekt i składa się z kilku etapów. Podstawę całego procesu stanowi delikatna w swojej formule tzw. trwała. Kontynuacją tego procesu jest farba opracowana specjalnie tak, aby współgrać chemicznie z utleniaczem 1,5%. Końcowy proces to użycie InLei® ”FILLER 3”, który pogrubia, odżywia, zagęszcza i wzmacnia strukturę rzęs dając przy
tym efekt wzmocnionego koloru i blasku na rzęsach naszej klientki.

InLei® “FIX 2” doskonale współgra z InLei® LASH FILLER®, gwarantując niesamowity i pewny efekt. Można używać go tylko i wyłącznie z produktem InLei® “FORM 1”.

KRAJ PRODUKCJI: 100% made in Italy
SKUTECZNOŚĆ: Potwierdzona klinicznie
UŻYCIE: Tylko do użytku profesjonalnego. Należy dokładnie przeczytać ulotkę. Używać wyłącznie z InLei® “FORM 1”
POJEMNOŚĆ: 9×1,2ml

 

UWAGA: Nowa forma pakowania, ta sama formuła, niższa cena!!! Przedstawiamy wam nowy sposób pakowania naszych produktów w saszetkach. Stworzyliśmy opakowanie, które jest wytworzone przy użyciu najnowocześniejszych technologii produkcji. Jest wytrzymałe, bardzo dobrze chroni produkt i jest funkcjonalne w użyciu.