fbpx

Klej do rzęs Magnum Hi-Lashes

Klej do rzęs Magnum Hi-Lashes

Klej do rzęs Magnum Hi-Lashes

54.90  z VAT

Szybki Klej do Mokrej Roboty. Specjalista do wysokich wilgotnosci, klej do rzęs Magnum od hi-Lashes. Działa nawet przy 80% Wilgotności

Na stanie

SKU: 7 Kategorie: ,

Opis

Klej  Magnum od Hi-lashes

Cechy Kleju Magnum:

  • Temp. 19-28°C
  • Wilgotność  45-70%  ( dobrze klei także w wyższych , ale polecamy zbijać wilgotność )
  • Trwałość do 8-10 tygodni
  • Opary 8/10.
  • Gęstość 110-120 CPS – (gęsty )
  • Schnięcie 1 sek.
  • pojemność: 3ml

 

ważne !

Kleje od Hi-Lashes w swoim składzie nie zawierają Carbonu ( substancja syntetyczna powstająca wskutek spalania węglowodorów czyli oleju)

W naszych wszystkich klejach ,składnikiem barwiącym jest tlenek żelaza , który jest składnikiem naturalnym- mineralnym  występującym m.in. w kosmetyce mineralnej . Jest bezpieczny dla alergików na NIKIEL .

wilgotność :  40 – 60 %  nie polecamy mieć mniej  jak 40% może skutkować to podrażnieniami powieki ponieważ klej nie wysycha przy małej wilgotności a opary nadal się utrzymują. Im mniejsza wilgotność tym większy opar kleju.   Można użyć nano-mistu  by klej szybciej  polimeryzował.

Nawilżacz jest niezbędnym produktem pracy stylistki !

Stosowanie na  otwartym  oku  jest bardzo niebezpieczne.  Również po nałożeniu kleju na samą skórę może wystąpić  podrażnienie- poparzenie . Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Ważność:

po otwarciu 2 miesiące, 

6 miesięcy  od daty produkcji w stanie zamkniętym w temperaturze 10-18 stopni 

 

Pamiętaj! Dokładne określenie warunków dla danego kleju jest niemal niemożliwe, ponieważ na jego pracę wpływają nie tylko temperatura oraz wilgotność, ale także wielkość pomieszczenia,jego wysokość, a nawet skład chemiczny powietrza.

Wybierając klej idealny dla Ciebie, musisz kierować się nie tylko warunkami panującymi w Twoim salonie, ale także Twoim tempem pracy.

Każdy klej z dostępnych na naszej stronie może uczulić, zależy to od indywidualnej skłonności do uczuleń, dlatego zalecany jest test alergiczny.

Zalecenia:
Wstrząsnąć przed każdym użyciem.
Klej przechowywać w pozycji pionowej w chłodnym i zacienionym miejscu w temperaturze poniżej 18°C. Unikać promieni słonecznych.
Dobrze zakręcać nakrętkę aby uniknąć utleniania kleju.
Klej jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego, nie należy przyklejać nim rzęs w paskach ani kępek. Unikać kontaktu z okiem.

Poszukujesz innego kleju?

Sprawdź resztę naszego asortymentu w kategorii klejów TUTAJ

Pliki do pobrania: