fbpx

InLei® LASH FILLER 25.9 “FORM 1” – 9 saszetek 9×1,2ml

InLei® LASH FILLER 25.9 “FORM 1” – 9 saszetek 9×1,2ml

InLei® LASH FILLER 25.9 “FORM 1” – 9 saszetek 9×1,2ml

129.99  z VAT

InLei® Lash Form 1 to stabilna i skuteczna trwała , przeznaczona do  zabiegów LASH FILLER i  LASH FILLER 25.9.

 

  • Produkt kompatybilny z linią klasyczną LASH FILLER oraz nową linią LASH FILLER 25.9
  • W 100% wyprodukowane we Włoszech
  • Produkt z certyfikatem  VEGAN OK
  • Skuteczność przetestowana klinicznie we współpracy z prestiżowym Instytutem Uniwersyteckim
  • Stosuj wyłącznie z utrwalaczem InLei® Lash Fix 2
  • Zawartość: 9 saszetek po 1,2ml =   40/45 zabiegów

Na stanie

SKU: 483 Kategorie: , ,

Opis

Skuteczna formuła trwałej ondulacji InLei® Form 1 oparta jest na tioglikolanie amonu , który działa bezpiecznie i delikatnie na rzęsy klientki. Zasadowe PH tego produktu pozwala szybko i specyficznie otworzyć łuski włosów, nie uszkadzając ich i przygotowując na przyjęcie substancji utrwalającej Fix 2.

Jest to produkt w całości opracowany i wyprodukowany we Włoszech, w rzeczywistości zrodził się z bardzo wysokiej jakości użytych surowców. Ta trwała ondulacja rzęs została zaprojektowana tak, aby działać w doskonałej synergii z zabiegami InLei® Lash Filler i Lash Filler 25.9, gwarantując gwarantowane rezultaty! Do stosowania wyłącznie z utrwalaczem InLei® Lash Fix 2.

Przestrzegając oficjalnego protokołu zabiegu laminowania InLei® Lash Filler 25.9, gwarantujemy uzyskanie: pogrubienia o 25% , wydłużenia o 9%. Ale to nie wszystko! Łącząc kurację z codziennym stosowaniem serum InLei® Adiutrix przez trzy miesiące uzyskaliśmy: pogrubienie o 28%, wydłużenie o 12%. Wszystkie dane zostały potwierdzone badaniami skuteczności, przeprowadzonymi w znanym instytucie klinicznym w Mediolanie. Trzy sesje testowe przeprowadzono na 37 modelach różnych grup etnicznych , co dało łącznie 110 zabiegów. Wszystkie produkty z linii InLei® Lash Filler 25.9 posiadają certyfikat wegański wydany przez międzynarodową instytucję VEGANOK.

Prawidłowo przechowywany produkt ma trwałość 2 miesiące od otwarcia.

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze pokojowej.

Nie przechowywać w pobliżu otwartego ognia, źródeł ciepła, urządzeń elektrycznych lub bezpośredniego światła słonecznego.

Nie przechowywać w temperaturze poniżej 5°C/41°F ani powyżej 30°C/86°F. Po użyciu dokładnie zamknąć.